книжный-интернет магазин
тел.: 068-026-31-58, 093-744-35-58, 066-096-07-58
главная новинки популярные доставка и оплата корзина о нас контакты расширенный поиск
Благодарим вас за посещение интернет-магазина mybook.in.ua.
У нас самые низкие цены, быстрая доставка. Cкачайте наш прайс и каталог новинок.


Купить книгу Основи науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії (спеціальності: 017 Фізична культура і спорт), Костюкевич В.М. Шинкарук О.А.

Костюкевич В.М., Шинкарук О.А.

Основи науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії (спеціальності: 017 Фізична культура і спорт)

Даний навчальний посібник написаний на основі навчального посібника авторів «Основи науково-дослідної роботи магістрантів та аспірантів у вищих навчальних закладах». Автори намагалися максимально врахувати всі зауваження та побажання щодо змісіу попереднього посібника. Навчальний посібник «Основи науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії» призначений для здобувачів вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії, які проводять наукові дослідження з метою підготовки кваліфікаційних наукових робіт за науковою спеціальністю 017 - Фізична культура і спорт. Посібник складається з ю-ти розділів, у кожному з яких на основі системного підходу висвітлені особливості проведення наукових досліджень і підготовки наукових праць у фізичному вихованні та спорті. У першому розділі «Загальні положення» розкрито історичні аспекти становлення кваліфікаційних наукових робіт, подано організаційно-правові основи виконання кваліфікаційних магістерських робіт та дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії. У розділі акцентується увага на формуванні компетентностей здобувачів вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії. У другому розділі «Загальна характеристика наукових робіт» схарактеризовано види наукових робіт, окреслено основні вимоги до кваліфікаційних наукових робіт. «Наука та основні наукові категорії і теоретнко-методнчні поняття» лягли в основу структури та змісту третього розділу посібника. Четвертий розділ «Методи наукових досліджень» займає найбільшу частину тексту посібника і дозволить здобувачам вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії ознайомитися із загальною характеристикою методів дослідження, методами наукових досліджень у фізичному вихованні та спорті. Зокрема, з методикою контролю за тренувальними й змагальними навантаженнями, фізичною та функціональною підготовленістю спортсменів. У розділі детально висвітлено такі методи емпіричного та теоретнко-емпіричного дослідження: аналіз науково-методичних літературних джерел, спостереження, опитування, вимірювання, моделювання, прогнозування, педагогічний експеримент...
Стиль: Научные исследования, написание научных работ

Переплет: мягкий
Формат: 70*90/16(170мм*215мм) Увеличенный
Год выпуска: 2017
Кол-во страниц: 634
ISBN: 978-611-01-1065-5
Артикул: № 191208
Есть ли в наличии: да
340.00 грн
добавить в корзину

В Вашей корзине:
корзина пока что пуста.

подробнее >>

Свыше 500 грн - доставка по  Киеву бесплатная!

Свыше 500 грн - пересылка книг по Украине за наш счет!

 

 
Популярные
Кримінальний процесуальний кодекс України. Чинне законодавство станом на 12 червня 2018 р. Офіційний текст.
Митний кодекс України. Чинне законодавство станом на 12 червня 2018 р.
Закон України Про Національну поліцію, Положення про патрульну службу МВС. Станом на 20.01.2018р.
Авраменко О.М.
Українська література Міні-конспекти для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2018р.
Правила безопасной эксплуатации электроустановок. НПАОП 40.1-1.01-97

Подписка на новинки

Ваш E-mail:

Copyright В© STP 2010, Разработка Елены Гаевской © 2010.