книжный-интернет магазин
тел.: 068-026-31-58, 093-744-35-58, 066-096-07-58
главная новинки популярные доставка и оплата корзина о нас контакты расширенный поиск
Благодарим вас за посещение интернет-магазина mybook.in.ua.
У нас самые низкие цены, быстрая доставка. Cкачайте наш прайс и каталог новинок.


Купить книгу Основи науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії (спеціальності: 017 Фізична культура і спорт), Костюкевич В.М. Шинкарук О.А.

Костюкевич В.М., Шинкарук О.А.

Основи науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії (спеціальності: 017 Фізична культура і спорт)

Даний навчальний посібник написаний на основі навчального посібника авторів «Основи науково-дослідної роботи магістрантів та аспірантів у вищих навчальних закладах». Автори намагалися максимально врахувати всі зауваження та побажання щодо змісіу попереднього посібника. Навчальний посібник «Основи науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії» призначений для здобувачів вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії, які проводять наукові дослідження з метою підготовки кваліфікаційних наукових робіт за науковою спеціальністю 017 - Фізична культура і спорт. Посібник складається з ю-ти розділів, у кожному з яких на основі системного підходу висвітлені особливості проведення наукових досліджень і підготовки наукових праць у фізичному вихованні та спорті. У першому розділі «Загальні положення» розкрито історичні аспекти становлення кваліфікаційних наукових робіт, подано організаційно-правові основи виконання кваліфікаційних магістерських робіт та дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії. У розділі акцентується увага на формуванні компетентностей здобувачів вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії. У другому розділі «Загальна характеристика наукових робіт» схарактеризовано види наукових робіт, окреслено основні вимоги до кваліфікаційних наукових робіт. «Наука та основні наукові категорії і теоретнко-методнчні поняття» лягли в основу структури та змісту третього розділу посібника. Четвертий розділ «Методи наукових досліджень» займає найбільшу частину тексту посібника і дозволить здобувачам вищої освіти за ступенями магістра та доктора філософії ознайомитися із загальною характеристикою методів дослідження, методами наукових досліджень у фізичному вихованні та спорті. Зокрема, з методикою контролю за тренувальними й змагальними навантаженнями, фізичною та функціональною підготовленістю спортсменів. У розділі детально висвітлено такі методи емпіричного та теоретнко-емпіричного дослідження: аналіз науково-методичних літературних джерел, спостереження, опитування, вимірювання, моделювання, прогнозування, педагогічний експеримент...
Стиль: Научные исследования, написание научных работ

Переплет: мягкий
Формат: 70*90/16(170мм*215мм) Увеличенный
Год выпуска: 2017
Кол-во страниц: 634
ISBN: 978-611-01-1065-5
Артикул: № 191208
Есть ли в наличии: да
340.00 грн
добавить в корзину

В Вашей корзине:
корзина пока что пуста.

подробнее >>

Свыше 500 грн - доставка по  Киеву бесплатная!

Свыше 500 грн - пересылка книг по Украине за наш счет!

 

 
Популярные
Господарський процесуальний кодекс України. Чинне законодавство станом на 1 березня 2018 р.
Авраменко О.М., Блажко М.Б.
ЗНО 2018 Українська мова та література: Довідник. Завдання в тестовій формі. Ч.І 2018 рік.
Кодекс адміністративного судочинства України. Чинне законодавство станом на 1 березня 2018р.
Кодекс законів про працю України. Станом на 01.03.18р.
Господарський процесуальний кодекс України. Станом на 1 березня 2018 р.

Подписка на новинки

Ваш E-mail:

Copyright В© STP 2010, Разработка Елены Гаевской © 2010.