Книжный интернет-магазин
 (097) 705 58 58 | (099) 516 33 65
|
Книжный интернет-магазин
0
купить книгу Кримінально-виконавче право: навчально-практичний посібник (для підготовки до іспиту аспірантів, здобувачів та студентів)

Кримінально-виконавче право: навчально-практичний посібник (для підготовки до іспиту аспірантів, здобувачів та студентів)

В наличии
Код товара: 87002
96 грн
В корзину
Кримінально-виконавче право: навчально-практичний посібник (для підготовки до іспиту аспірантів, здобувачів та студентів)
Количество страниц:
158
Год выпуска:
2016
ISBN:
978-966-937-007-5
Смотреть все характеристики 
Издательство:
Язык:
украинский
Переплет:
мягкий
Свернуть 
Доставка и оплата
Если заказ свыше 500 грн
- пересылка книг по Украине за наш счет!
Курьером по Киеву 1-2дня
- до 500 грн
- 55 грн
- свыше 500 грн
- бесплатно
Транспортными службами по Украине
- Укрпошта
- 3-7 дней
- Нова Пошта
- 2-3 дня
Оплата
Наличными, Безналичными, Visa/MasterCard

Описание книги Кримінально-виконавче право: навчально-практичний посібник (для підготовки до іспиту аспірантів, здобувачів та студентів)

Право
Издательство:
У навчальному посібнику розглянуто базові теоретичні положення науки кримінально-виконавчого права, висвітлено динаміку внесення змін до чинного кримінально-виконавчого законодавства та їх вплив на кримінально-виконавчу діяльність. Посібник підготовлено в рамках роботи над фундаментальною темою «Теоретичні та прикладні проблеми реформування Державної кримінально-виконавчої служби Укра- їни» у відділі дослідження кримінального та кримінально-виконавчого права НДІ ВПЗ імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України. Під час написання цього видання автор використовував напрацювання провідних вчених у галузі кримінально-виконавчого права, зокрема співробітників кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, таких як В. В. Голіна, В. Ф. Оболенцев, Л. П. Оніка, О. В. Лисодєд, М. В. Романов, О. В. Ткачова. Особливо хотілось відмітити внесок у роботу над посібником рецензента І. С. Яковець, незмінного керівника та наставника А. Х. Степанюка та висловити їм щиру вдячність за влучні зауваження й допомогу. Посібник розрахований на співробітників правоохоронних органів, суддів, громадських активістів та для підготовки до іспиту аспірантів, здобувачів та студентів.
Оставить отзыв
Имя*
E-mail*
Текст сообщения*
Отправить
Хиты продаж