Навчально-методичний комплекс DU 2. Підручник для студ. вищ. навч. закладів
Нет в наличии
Код товара: 68488
483 грн
Сообщить о наличии
Навчально-методичний комплекс DU 2. Підручник для студ. вищ. навч. закладів
Автор:
Количество страниц:
344
Год выпуска:
2011
ISBN:
978-966-382-359-1
Смотреть все характеристики
Издательство:
Язык:
українська
Переплет:
мягкий
Виды изданий:
Свернуть
Доставка и оплата
Если заказ свыше 2000 грн
- по тарифам перевозчика!
Курьером по Киеву 1-2дня
- до 2000 грн
- 55 грн
- свыше 2000 грн
- бесплатно
Транспортными службами по Украине
- Укрпошта
- 3-7 дней
- Нова Пошта
- 2-3 дня
Оплата
Наличными, Безналичными, Visa/MasterCard
Описание книги Навчально-методичний комплекс DU 2. Підручник для студ. вищ. навч. закладів
Колектив авторів:
Бориско Наталія, Каспар-Хене Хільтрауд, Бондаренко Ельвіра, Васильченко Елена, Гайтнер Анетт, Гутннк Валентина, Делеа Міра, Клюшкіна Лариса, Лайх Карій, Льонкер Моніка, Німчик Галина, Олексишина Лариса, Осовська Ірина
Керівники проекту: д-р пед. наук проф. Бориско Н. Ф. і проф. д-р Каспер-Хене X. Висловлюємо подяку Бен 'ямину Грилю, лектору Австрійської служби академічного обміну
DU 2 є другою частиною серії навчально-методичних комплексів „DU" і призначається для українських студентів-германістів, які навчаються у вищих мовних навчальних закладах на 2-му курсі.
DU 2 складається з підручника, кассет з аудіотекстами і книги для викладача. Його метою є формування й удосконалення у майбутніх учителів і викладачів німецької мови міжкультурної комунікативної компетенції для спілкування в загальнокультурних, академічних і професійних ситуаціях на рівні В 2.2 — С 1.1. і розвиток освітньої автономії студентів як необхідної умови ефективності навчання і їхньої готовності навчатися протягом усього життя.
DU 2 створено колективом німецьких, швейцарських і українських авторів - університетських викладачів і вчених на сучасних засадах когнітивно-комунікативної, діяпьнісно і особистісно орієнтованої методики навчання іноземних мов і культур з урахуванням компетентнісного, рефлексивного та рівневого підходів.
Оставить отзыв