Адміністративно-судове процесуальне право України
Є в наявності
Код товару: 162525
900 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Адміністративно-судове процесуальне право України
Автор:
Лученко Д.В.
, Бєлікова М.І., Георгієвський Ю.В.
Кількість сторінок:
696
Рік випуску:
2024
ISBN:
978-617-8518-22-6
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Формат:
70*100/16(170мм*240мм) Збільшений
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Адміністративно-судове процесуальне право України
Підручник є навчальним виданням, заснованим на новому концептуальному підході до визначення галузі права, яке регулює в Україні адміністративне судочинство. У ньому визначено предмет, метод, систему адміністративно-судового процесуального права, його місце в системі національного права України. Розкрито зміст усіх процесуальних категорій, встановлено структуру адміністративного судочинства з детальним описом процесуальних дій суду й учасників судового процесу на кожній із його стадій, виокремлено форми процесуальної діяльності адміністративних судів тощо. Наведено порівняльний аналіз адміністративного судочинства з іншими видами судочинства, встановлено співвідношення адміністративного судочинства й адміністративної процедури.
Видання орієнтовано на опанування студентами закладів вищої освіти юридичного профілю навчального курсу «Адміністративне судочинство», суміжних і пов’язаних із ним навчальних дисциплін, також буде корисним як аспірантам, викладачам та ученим-правознавцям, так і суддям, іншим публічним службовцям, адвокатам і всім, хто цікавиться питаннями адміністративного судочинства.
Підручник підготовлений колективом кафедри адміністративного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за участю знаних науковців, викладачів інших закладів вищої освіти, суддів і практиків. Зміст викладено відповідно до положень законодавства України станом на 1 вересня 2024 р.
Залишити відгук