Історія обліку, аналізу та аудиту
Є в наявності
Код товару: 129787
380 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Історія обліку, аналізу та аудиту
Автор:
Кількість сторінок:
236
Рік випуску:
2019
ISBN:
978-966-941-226-3
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Формат:
70*100/16(170мм*240мм) Збільшений
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Історія обліку, аналізу та аудиту
Історичні дослідження теоретико-прикладних знань у різних сферах економічної діяльності, що набувають поширення у різних країнах світу, переконливо доводять актуальність переосмислення минулих напрацю-вань. Це повною мірою стосується формулювання облікових теорій та прикладних методик, розроблених теоретиками і практиками на різних історичних етапах. Розкриття історичного досвіду формування методики обліку є найточнішим джерелом для з’ясування питань еволюції, історичного розвитку і бухгалтерського обліку, і розвитку економічної думки загалом.
У сучасних вітчизняних і зарубіжних дослідженнях із проблемних аспектів удосконалення бухгалтерського обліку, вироблення більш обгрунтованих принципів і базових засад стандартизації обліку та фінансової звітності наводяться численні аргументації про доцільність звернення до раніше сформованих концептуально-методологічних розробок у цій предметній сфері знань. Незаперечним є факт, шо історичний досвід бухгалтерського обліку, як і будь-якої іншої галузі знань, грунтується на джерелах, які дають інформацію для розв’язання завдань сьогоднішніх. З цього погляду вивчення історичного досвіду обліку на основі достовірних й найважливіших історичних джерел, які залишили нам окремі періоди історії, слід розглядати не тільки в площині виявлення і систематизації надбань у цій сфері науково-практичних знань, але й одним із аспектів розвитку цієї науки.
Історичне порівняння принципів формування базової конструкції системи бухгалтерського обліку сприяє кращому розумінню студентами ролі і функції цієї системи в управлінні і регулюванні економічних процесів у різних соціально-економічних формаціях (економіко-соціальне середовище певної країни. У навчальному процесі сучасної підготовки спеціалістів важливим й актуальним є забезпечення світогляду студентів щодо застосування прийомів і способів викладання методики бухгалтерського обліку, реалізації облікової політики підприємством залежно від правового поля, укладу економіки, у якому здійснювали діяльність господарські суб’єкти. Ґрунтуючись на потребі вітчизняних університетів у дослідженнях внеску українських науковців в розвиток світової економічної думки, зокрема у сфері бухгалтерського обліку, у посібнику приділено достатньо уваги цій складовій у контексті розкриття їхніх поглядів на виникнення, становлення і розвиток бухгалтерського обліку.
Призначенням посібника є забезпечення навчального (і виховного) процесу українських вищих навчальних закладів.
Залишити відгук