Книжковий інтернет-магазин
 (097) 705 58 58 | (099) 516 33 65
|
Книжковий інтернет-магазин
0
придбати книгу Кримінально-виконавче право: навчально-практичний посібник (для підготовки до іспиту аспірантів, здобувачів та студентів)

Кримінально-виконавче право: навчально-практичний посібник (для підготовки до іспиту аспірантів, здобувачів та студентів)

Є в наявності
Код товару: 87002
96 грн
Купити
Кримінально-виконавче право: навчально-практичний посібник (для підготовки до іспиту аспірантів, здобувачів та студентів)
Кількість сторінок:
158
Рік випуску:
2016
ISBN:
978-966-937-007-5
Дивитись всі характеристики 
Видавництво:
Мова:
украинский
Обкладинка:
мягкий
Згорнути 
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 500 грн
- пересилання книг по Україні за наш рахунок!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 500 грн
-55 грн
- понад 500 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard

Опис книги Кримінально-виконавче право: навчально-практичний посібник (для підготовки до іспиту аспірантів, здобувачів та студентів)

Право
Видавництво:
У навчальному посібнику розглянуто базові теоретичні положення науки кримінально-виконавчого права, висвітлено динаміку внесення змін до чинного кримінально-виконавчого законодавства та їх вплив на кримінально-виконавчу діяльність. Посібник підготовлено в рамках роботи над фундаментальною темою «Теоретичні та прикладні проблеми реформування Державної кримінально-виконавчої служби Укра- їни» у відділі дослідження кримінального та кримінально-виконавчого права НДІ ВПЗ імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України. Під час написання цього видання автор використовував напрацювання провідних вчених у галузі кримінально-виконавчого права, зокрема співробітників кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, таких як В. В. Голіна, В. Ф. Оболенцев, Л. П. Оніка, О. В. Лисодєд, М. В. Романов, О. В. Ткачова. Особливо хотілось відмітити внесок у роботу над посібником рецензента І. С. Яковець, незмінного керівника та наставника А. Х. Степанюка та висловити їм щиру вдячність за влучні зауваження й допомогу. Посібник розрахований на співробітників правоохоронних органів, суддів, громадських активістів та для підготовки до іспиту аспірантів, здобувачів та студентів.
Залишити відгук
Ім'я*
E-mail*
Текст повідомлення*
Відправити
Хіти продажу