Швейне виробництво та матеріалознавство. Словник
Є в наявності
Код товару: 138154
400 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Швейне виробництво та матеріалознавство. Словник
Автор:
Лазур К.Р., Олійник Т.М.
Кількість сторінок:
248
Рік випуску:
2022
ISBN:
978-966-418-211-6
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Довідкові видання:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Швейне виробництво та матеріалознавство. Словник
Сьогодні на підприємствах легкої промисловості відбуваються процеси структурної перебудови, змінюються методи управління та форми власності, вдосконалюються організація та технологія виробництва, розширюється асортимент товарів, покращується маркетингова діяльність, якість та дизайн виготовлення продукції. Вирішення завдань щодо успішного розвитку швейного виробництва безпосередньо пов’язане з вдосконаленням технічної термінології, яка стосується передусім найменувань нових видів сировини, обладнання чи готової продукції.
Відсутність спеціальної довідкової літератури, яка б містила стислу за обсягом та змістовну інформацію щодо термінів і визначень основних понять швейного виробництва, обумовила необхідність видання словника «Швейне виробництво та матеріалознавство» .
У словнику зібрано та розтлумачено найважливіші і найбільш застосовані терміни, що стосуються швейного виробництва та матеріалознавства, а також суміжних з ними процесів (ткацтва, фарбування, моделювання, конструювання). Термінологія швейного виробництва та матеріалознавства подається українською та російською мовами, а також розглядається етимологія окремих слів запозичених з інших мов. Єдиний підхід до формування термінів дасть змогу уникнути неточних, штучно створених термінів, позбутися труднощів, з якими стикаються працівники швейної галузі.
В словнику використані не тільки вживані раніше терміни, але й наведена характеристика нових понять, пов’язаних із впровадженням у швейне виробництво новітніх технологій, появою сучасних видів швейних матеріалів та виробів. При підготовці словника використовувались сучасні літературні та нормативні документи, матеріал викладено доступно, лаконічно, в алфавітному порядку. Всі слова подані в початковій формі, а саме: іменники — в називному відмінку однини; іменники, які не мають однини - в називному відмінку множини; прикметники - в називному відмінку однини чоловічого роду; дієслова у неозначеній формі доконаного та недоконаноґф виду. Терміни, які складаються з двох або кількох слів і є лексичними або усталеними словосполученнями, подані у словнику зі збереженням звичайного прямого порядку слів в алфавітному порядку за початковою літерою першого слова. Основні слова, що підлягають тлумаченню, набрані півжирним шрифтом. Терміни - синоніми подані в алфавітному порядку. Тлумачення термінів супроводжуються прикладами зі спеціальної літератури. Деякі терміни для наочності супроводжуються рисунками. Наприкінці словника подано список використаних джерел.
Термінологія швейних виробів; обладнання, конструювання, моделювання, що міститься у словнику, полегшить вивчення предметів, сприятиме підвищенню рівня знань майбутній фахівців швейної галузі.
Залишити відгук