Загальна теорія держави та права
Немає у наявності
Код товару: 131102
150 грн
Повідомити про наявність
Загальна теорія держави та права
Автор:
Луць Л.А.
Кількість сторінок:
412
Рік випуску:
2018
ISBN:
978-966-326-265-9
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Атіка
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Шрифт
Times New Roman
Вага:
525 г
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Загальна теорія держави та права
Запропонований автором навчально-методичний посібник «Загальна теорія держави та права» (за кредитно-модульною системою) підготовлено відповідно вимог викладення даної дисципліни. Водночас він зберігає сутність та призначення цієї фундаментальної методологічної дисципліни, значущість якої у системі юридичної освіти зумовлено універсальною системою знань про найзагальніші закономірності державно-правових явищ.
В основу структури посібника покладено курс лекцій автора, зафіксований у схемах та словниках до кожної теми. Така форма посібника дає змогу не тільки висвітлити всі питання, передбачені програмою курсу та ті, що необхідні для формування цілісної системи знань про державу та право, а й суттєво полегшує процес сприйняття та засвоєння навчального матеріалу студентами.
Посібник дає можливість повною мірою досягати цілей курсу: формування абстрактного, юридичного мислення студентів на основі поняттєво-категоріального апарату; набуття вмінь та навичок роботи зі спеціальною літературою та юридичними актами; застосування загальнотеоретичних знань для розв'язання конкретних пізнавальних та практичних завдань; виконання контрольних модульних та іспитових тестових завдань; вміння логічно та правильно висловлювати свої думки під час публічних виступів.
Посібник складається із трьох розділів. Засвоєння матеріалу студентами здійснюється у межах двох розділів: «Загальна теорія держави» та «Загальна теорія права». Перший розділ «Загальна теорія держави та права як наука та навчальна дисципліна» є методологічною основою для другого та третього розділів, оскільки у ньому висвітлено питання про об'єкти, предмет та методологію загальної теорії держави та права, а також про структуру відповідної навчальної дисципліни та її значення.
Обсяг посібника у межах розділів «Загальна теорія держави» та «Загальна теорія права» розраховано на виконання трьох модулів (по 8 семінарських занять кожний). Кожне заняття проводиться у межах програмних питань, які подаються на початку теми. Для роботи на семінарі пропонуються творчі та теоретико-практичні завдання, які потребують засвоєння поняттєвого апарату, положень, викладених у лекціях та схемах посібника, а також роботи зі спеціальною та навчальною літературою, джерелами права, правозастосовними, правотлумачними актами. Список навчальної літератури подано після передмови, а список джерел права та спеціальної літератури додано до кожної теми. Розкриття кожного завдання, його обґрунтування потребує використання не лише відповідних положень посібника, а й відповідних тематичних джерел, запропонованих для підготовки.
До кожної теми додано відповідну кількість тестових завдань, які є самостійною роботою студента і з яких складаються модульні завдання.
Такий посібник дає змогу студентові засвоїти основні загальнотеоретичні поняття та конструкції, набути вмінь та навичок їх використання при розв'язанні конкретних життєвих ситуацій, здати модульні контрольні форми та виконати під час навчального процесу мінімальні вимоги щодо програми, а також підготуватися до іспиту. Іспит має визначити ступінь засвоєння програмного матеріалу та набуття навичок щодо його практичного застосування. -
Посібник має інноваційний характер як за змістом, так і за структурою, враховує вітчизняний та зарубіжний досвід підготовки юристів- спеціалістів.
Посібник дасть змогу студентові заздалегідь підготуватися до лекції, а лекторові детальніше зупинитися на тому чи іншому питанні, ілюструючи його прикладами з юридичної практики, аналізуючи існуючі в юридичній науці точки зору, розкриваючи методику застосування загальнотеоретичних понять та конструкцій під час розв'язання конкретної життєвої ситуації.
Залишити відгук