Трудове право України
Є в наявності
Код товару: 86773
550 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Трудове право України
Автор:
Іншин М.І.
, Костюк В.Л.
Кількість сторінок:
600
Рік випуску:
2019
ISBN:
978-966-667-647-7
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Трудове право України
У сучасних умовах розбудови в Україні громадянського суспільства, відбувається складний процес утвердження трудового права — базової галузі сучасного національного права, що грунтується на основі конструктивної моделі соціального партнерства особи, суспільства та держави у сфері праці.
В умовах сьогодення трудове право виступає соціально-орієнтованою галуззю права, яка відображає інтереси усіх членів суспільства, адже кожна особа перебуває впродовж свого життя, чи то в якості працівника, чи роботодавця. За окремими даними в Україні кількість економічно активного населення складає близько 20,2 мли осіб.
Складні умови подолання Україною соціально-економічної кризи, подальший розвиток демократичних перетворень, вказує на об'єктивну необхідність змін у сучасному трудовому праві. По-перше, якісного посилення потребують трудові права працівників, гарантії їх захисту. По-друге, розвиток ринкових перетворень у сфері праці неможливі без становлення конструктивної моделі соціального діалогу на основі поєднання інтересів працівників, роботодавців та держави. Домінування держави у сфері праці має трансформуватись у дієвий соціальний діалог. По-третє, розвиток трудового права має провадитись із врахуванням міжнародного та європейського досвіду. По-четверте, якісних змін потребує правове становище роботодавця, яке має бути вмотивованим до високих соціальних стандартів у сфері праці, потребує якісного збалансування система трудових прав, обов'язків та відповідальності. По-п'яте, якісного реформування потребує система нагляду та контролю за дотриманням трудового законодавства. По-шосте, якісного посилення потребує громадський контроль за дотриманням трудового законодавства через долучення до цього процесу інститутів громадянського суспільства.
Крім того, значних коректив потребує трудове законодавство, яке не завжди встигає реагувати на виклики сьогодення...
Залишити відгук