Юридична деонтологія
Є в наявності
Код товару: 135078
425 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Юридична деонтологія. Від навчання до практики
Автор:
Радовецька Л.В., Лясковська С.П., Тихомиров О.О., Ватраль А.В., Буряковська К.О., Тугарова О.К.
Кількість сторінок:
296
Рік випуску:
2019
ISBN:
978-617-7729-93-7
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Шрифт
Times New Roman
Вага:
325 г
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Юридична деонтологія
Автори навчального посібника відштовхувалися від ідеї того, щоб майбутній правник, перебуваючи на початку навчання свого фаху і фактично не будучи знайомим з особливостями професійної практичної діяльності правника, міг визначити своє місце і роль у цій діяльності. Тому функціональним призначенням навчальної дисципліни «Юридична деонтологія» насамперед визначення місця та ролі правників у суспільному житті, оцінювання правильності та значущості вибору своєї спеціальності (фаху).
Саме така концепція стала вихідною для авторського колективу як на етапі задуму цієї ідеї, так і безпосередньо під час її реалізації, що відобразилося не лише на змісті навчального посібника, а й на формі його викладу. Зокрема, поряд із традиційними для
навчальної дисципліни «Юридична деонтологія» темами викладено й нові, дотепер непритаманні їй, які частково вивчалися в межах інших дисциплін, наприклад, особливості становлення й розвитку юридичної професії, професія юриста-міжнародника та підготовка юристів у сфері міжнародного права, соціальна медіація та роль медіаторів, правова комунікація, професійна таємниця у праві, особливості інформаційної культури правників у контексті інформатизації, соціальне регулювання юридичної практичної діяльності.
Практичну спрямованість навчального посібника автори намагалися реалізувати через форму подачі навчального матеріалу (запитання-відповідь) та його змістовий компонент, який, як вбачається, буде актуальним, доцільним та доречним для фахівців-правників.
Під час підготовки начального посібника авторським колективом було використано роботи фундаторів юридичних деонтологічних знань, а також праці сучасних флагманів української правової науки, провідних українських учених у галузі юридичної деонтології, загальної теорії права, окремих галузевих наук. Це, зокрема, С. С. Алєксєєв, О. М. Бандурка, І. В. Бенедик, І. В. Бриз- галов, В. М. Горшенєв, С. Д. Гусарєв, О. М. Карпов, М. В. Коваль, М. І. Козюбра, О. І. Осауленко, С. С. Сливка, О. Д. Тихомиров та багато інших.
Автори навчального посібника висловлюють слова щирої вдячності його рецензентам докторові юридичних наук, професору С. Д. Гусарєву і кандидату юридичних наук, старшому науковому співробітнику Ю. О. Резі за підтримку, виявлену до навчального посібника увагу, надані цінні зауваження та пропозиції.
Залишити відгук
Хіти продажу