Інтернаціоналізація вищої освіти: світовий досвід
Є в наявності
Код товару: 137146
407 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Інтернаціоналізація вищої освіти: світовий досвід
Автор:
Дебич М.А.
Кількість сторінок:
291
Рік випуску:
2019
ISBN:
978-966-680-822-9
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Інтернаціоналізація вищої освіти: світовий досвід
В Україні впродовж останніх 25 років відбулися значні зміни, зумовлені розпадом Радянського Союзу й економічною кризою. Змінювалася й Україна, розв’язуючи двоєдине завдання. З одного боку, ставши на шлях державного суверенітету, країна долала негативну спадщину минулого. З іншого боку, приймаючи виклики сьогодення, українське суспільство прагнуло модернізуватися на інноваційній основі, аби набути прискорення, характерного для глобального світового поступу.
На глобальному рівні Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО), Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Світовий банк, Міжнародна асоціація університетів (МАУ) та інші міжнародні організації здійснюють координацію процесу інтернаціоналізації та сприяють розвитку міжнародної співпраці. Після десятків років концентрації на проблемах нижчих рівнів освіти, наприкінці XX ст. ЮНЕСКО розпочала проводити періодичні конференції з вищої освіти, на яких підбиваються підсумки розвитку вищої освіти за десять років і визначаються тен-дєнцп розвитку світової вищої освіти на наступне десятиліття.
На регіональному рівні — європейському значну роль у розвитку інтернаціоналізації відіграють Європейський Союз (ЄС) та Болонський процес.
Програми ЄС (Темпус, Еразмус Мундус, Еразмус+, Рамкові Програми) сприяють мобільності, зміцненню партнерства та інтернаціоналізації вищої освіти і наукових досліджень.
Залишити відгук