Книжный интернет-магазин
 (097) 705 58 58 | (093) 744 35 58 | (066) 096 07 58
|
Книжный интернет-магазин
0
Хит продаж
купить книгу Науково-практичний коментар до Розділу I Особливої частини Кримінального кодексу України (Злочини проти основ національної безпеки України)

Науково-практичний коментар до Розділу I Особливої частини Кримінального кодексу України (Злочини проти основ національної безпеки України)

В наличии
Код товара: 87005
160 грн
В корзину
КУПИТЬ В ОДИН КЛИК
Науково-практичний коментар до Розділу I Особливої частини Кримінального кодексу України (Злочини проти основ національної безпеки України)
Автор:
Олєйніков Д.О., Сичевський В.В., Харитонов Є.І.
Количество страниц:
232
Год выпуска:
2016
ISBN:
978-966-937-004-4
Смотреть все характеристики 
Издательство:
Язык:
украинский
Переплет:
мягкий
Свернуть 
Доставка и оплата
Если заказ свыше 500 грн
- пересылка книг по Украине за наш счет!
Курьером по Киеву 1-2дня
- до 500 грн
- 55 грн
- свыше 500 грн
- бесплатно
Курьерскими службами по Украине
- Укрпошта
- 3-7 дней
- Нова Пошта
- 2-3 дня
Оплата
Наличными, Безналичными, Visa/MasterCard

Описание книги Науково-практичний коментар до Розділу I Особливої частини Кримінального кодексу України (Злочини проти основ національної безпеки України)

Сичевський В.В.
Автор:
Сичевський В.В.
Харитонов Є.І.
Автор:
Харитонов Є.І.
Право
Издательство:
Науково-практичний коментар, запропонований авторським колективом, підготовлено з використанням судово-слідчої практики останніх років у кримінальних провадженнях, що розслідувались за ознаками вчинення злочинів проти основ національної безпеки. Докладно з урахуванням теоретичних положень науки кримінального права та аналізу судових рішень у вказаній категорії проваджень роз’яснено положення Розділу І чинного Кримінального кодексу України. Запропоноване видання зорієнтоване на практичне використання та вирішення суперечностей у кримінально-правовій оцінці злочинів проти основ національної безпеки України. Робота розрахована перш за все на використання її співробітниками органів СБ України, суддями, працівниками інших правоохоронних органів. Може бути корисною для студентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, науковців, сфери інтересів яких стосується зазначена тематика.
Оставить отзыв
Имя*
E-mail*
Текст сообщения*
Отправить