Фармакогнозія
Немає у наявності
Код товару: 119939
440 грн
Повідомити про наявність
Фармакогнозія
Автор:
Кількість сторінок:
192
Рік випуску:
2018
ISBN:
978-617-505-489-5
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/8(205мм*290мм) Великий
Вага:
557 г
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Фармакогнозія
Фармакогнозія є однією з фундаментальних дисциплін у системі вищої фармацевтичної освіти. На знанні фармакогнозії ґрунтується фармацевтична хімія в частині хімії природних сполук та їх аналізу, а також технологія виготовлення препаратів рослинного походження. Фармакогнозія тісно пов’язана з фармакологією, ботанікою, біохімією тощо.
Кожне заняття складається з теоретичної і практичної частин. Теоретична частина передбачає самостійну підготовку студента, яка проводиться в позааудиторний час. Практична частина включає макро- і мікроскопічний, фітохімічний і товарознавчий аналіз лікарської рослинної сировини (ЛРС).
Проводячи мікро- та макроскопічний аналіз ЛРС, студенти визначають тотожність (ідентичність) ЛРС. Здійснюючи товарознавчий аналіз, студенти визначають ідентичність і доброякісність сировини на основі Державної Фармакопеї та іншої аналітично-нормативної документації.
Під час проведення фітохімічного аналізу студенти опановують якісний аналіз ЛРС на різні групи біологічно активних речовин (БАР) — якісні та гістохімічні реакції.
Об’єктами дослідження є живі й гербарні зразки рослин, лікарська рослинна сировина, мікропрепарати, демонстраційні таблиці.
Для кращого засвоєння матеріалу студенти на поданих схемах, малюнках об’єктів дослідження вказують основні елементи будови лікарських рослин.
Метою навчально-методичного посібника є набуття студентами загальнопрофесійних компетенцій, що передбачає оволодіння базовими знаннями відповідно до нормативних і законодавчих актів, які регламентують фармацевтичну діяльність; сучасних знань про ідентифікацію, стандартизацію, комплексний товарознавчий аналіз, хімічний склад і використання лікарської рослинної сировини; базових знань щодо організації умов праці відповідно до вимог безпеки життєдіяльності та охорони праці; здатності використовувати професійно профільовані знання в галузі фармакогнозії для забезпечення умов зберігання ЛРС.
Залишити відгук