Книжковий інтернет-магазин
 (097) 705 58 58 | (099) 516 33 65
|
Книжковий інтернет-магазин
0
Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Публічна Оферта

Дана публічна Оферта (надалі - Договір) є офіційною пропозицією інтернет-магазину «Майбук» на адресу будь-якої фізичної або юридичної особи, яка має дієздатність і необхідні повноваженням укласти з інтернет-магазином «Майбук» договір купівлі-продажу Товару на умовах, визначених у цьому договорі і містить всі істотні умови договору.

Договір купівлі-продажу в інтернет-магазині www.mybook.biz.ua

Здійснюючи покупку в інтернет-магазині, клієнт погоджується з усіма нижчепереліченими умовами.

Договір купівлі-продажу.

Громадянин (ка), який (а) надалі «Покупець», з одного боку, і приватний підприємець, який діє на підставі свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця, що його надалі «Продавець», з іншого боку, уклали цей договір про наступне:

1.1. Цей договір є призначеним для користувача угодою і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом (тобто через інтернет- магазин).

1.2. У разі прийняття умов Цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (ка), що виробляє акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах Цього договору.

Терміни та визначення.

2.1. «Товар» - книги, друкована продукція, іграшка дитяча, канцелярія і супутні предмети.

2.2. «Інтернет-магазин» - сайт Продавця, призначений для укладання договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару та / або представленим на фотознімках, за допомогою мережі інтернет, яка виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром - дистанційний спосіб продажу товару.

Предмет договору.

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах Цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині в тому числі:

а) добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині;

б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;

в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

г) виконання та передача замовлення Покупцеві у власність на умовах Цього договору.

Порядок оформлення замовлення.

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в інтернет-магазині.

Вартість і порядок оплати замовлення.

5.1. Повна вартість замовлення складається з вартості товару в інтернет.

5.2. Вартість доставки в інтернет-магазині не зазначена і залежить від діючих тарифів доставляє організації.

5.3. Покупець оплачує замовлення на підставі виставлених Продавцем квитанції будь-яким доступним способом (1. Банківської Картте. 2. Через термінал самообслуговування або через касу будь-якого банку), обраним в інтернет-магазині протягом трьох робочих днів з дати оформлення замовлення в розмірі 100% передоплати. Або післяплатою (оплата при отриманні товару).

Доставка замовлення.

6.1. Загальний термін доставки товару зі складу, складається з терміну обробки замовлення і терміну доставки. Термін обробки замовлення до семи робочих днів. Термін доставки спеціалізованою організацією вказано в інтернет-магазині приблизно і залежить від обраного способу доставки.

6.2. Загальний термін доставки товару під замовлення, складається з терміну обробки замовлення, терміну обробки замовлення постачальником і терміну доставки. Термін обробки замовлення до п'яти робочих днів. Термін доставки спеціалізованою організацією може становити від одного до шістдесяти днів і залежить від постачальника і транспортної компанії.

Порядок повернення товару та грошових коштів.

7.1. Повернення товару належної якості.

Повернення товару належної якості провадиться протягом 14 днів. Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період 14 днів, не рахуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умови: товар не був у експлуатації; збережені всі пломби і ярлики; цілісність комплекту і упаковки не порушена; збережений гарантійний талон і документ, який підтверджує оплату; виріб не належить до переліку товарів не відповідає якості, повернення яких обмежений рішенням Кабінетом Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року №172) ....

Для отримання повернення Покупець зобов'язаний зв'язатися з Продавцем використовуючи форму Контакти і повернути товар на основний склад Продавця. Продавець повертає Покупцю вартість товару на зазначену банківську карту або іменним банківським переказом, за вирахуванням вартості накладних витрат, протягом десяти робочих днів з дати отримання повернутого товару на свій основний склад.

7.2. Повернення товару неналежної якості.

При отриманні товару неналежної якості, Покупець має право вимагати заміни неякісного товару на якісний протягом трьох днів з дати отримання такого товару. Покупець зобов'язаний зв'язатися використовуючи Форму Контакти з Продавцем і вернути 

товар на основний склад Продавця протягом трьох днів з дати отримання такого товару. Продавець задовольняє вимогу Покупця протягом 10днів з дати отримання повернутого товару на свій склад. Продавець пересилає за свій рахунок замінений товар або повертає Покупцеві вартість оплаченого товару шляхом переказу грошових коштів на банківську карту клієнта або іменним банківським переказом.

Права та обов'язки сторін.

8.1. Покупець зобов'язаний:

а) оформити замовлення в інтернет-магазині.
б) своєчасно оплатити та забрати замовлення на умовах Цього договору.
8.2. Покупець має право вимагати від Продавця дотримання умов Даного договору.

8.3. Продавець зобов'язаний:

а) Дотримуватися умов цього договору.
б) Передати Покупцеві товар у відповідності з обраним зразком в інтернет- магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору.
в) Нести повну відповідальність перед Покупцем за виконання замовлення до передачі замовлення Покупцеві.
г) Продавець не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача в суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльності третіх осіб.
Відповідальність сторін.

9.1. У разі форс-мажорних обставин, сторони звільняються від виконання цього договору.

9.2. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. В іншому випадку договір може бути розірваний.

Термін дії цього договору.

10.1. Цей договір є безстроковим і вступає в силу з дати його оприлюднення на сайті www.mybook.biz.ua