Патофізіологія. Т.1. Загальна патологія
Є в наявності
Код товару: 68525
1030 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Патофізіологія. Т.1. Загальна патологія
Автор:
Кількість сторінок:
584
Рік випуску:
2018
ISBN:
978-966-382-701-8
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/8(205мм*290мм) Великий
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Патофізіологія. Т.1. Загальна патологія
У першому томі підручника відповідно до програми навчальної дисципліни патофізіологія, затвердженої Міністерством охорони здоров'я України (Київ, 2006), викладено всі питання, що входять до модуля 1 "Загальна патологія".
У матеріал підручника увійшли новітні дані про молекулярні й молекулярно- генетичні механізми розвитку патологічних процесів і хвороб.
Для студентів вищих медичних навчальних закладів, науковців, практичних лікарів.
Стрімкий розвиток сучасної науки вимагас від майбутніх лікарів поглибленого вивчення причин і механізмів розвитку патологічних процесів та хвороб, оскільки новітні підходи до їх виявлення, попередження і лікування ґрунтуються на знанні молекулярних, молекулярно- генетичних та клітинних основ порушень, що розвиваються у хворому організмі. Значний обсяг наукових даних, які розкривають нові грані життєдіяльності організму в умовах норми і патології, проникнення в тонкі механізми здій-снення фізіологічних і біохімічних процесів роблять конче необхідним рагальнення і сис-тематизацію наших знань про сутність патоло-гічних процесів та хвороб, про їх походження і патоіенез, про основні методи експерименталь-ного моделювання і лікування. Цьому, власне, і має слугувати створення сучасного підручника, у якому в достатньо стислій формі читач міг би отримати не тільки нову наукову інформацію, а й цілісне уявлення про предмет вивчення, яке формувалося впродовж не одного століття пра цями наших попередників і вчи гелів.
Усвідомлюючи, що створення такого підручника є нелегким завданням, автор вирішив при його написанні дотримуватися кіп.кох принципів, які дали б можливість поєднати інформаційний і світоглядний бік патофізіології як навчальної дисципліни. З цією метою автор намагався провести через підручник ряд ідей.
1. Основними напрямами вчення про хворо бу, що мають глибоке історичне коріння, є гу-моральна (Гіппократ), солідарна (Демокрит) і клітинна (Вірхов) концепції розвитку патоло-гічних процесів. Про справедливість закладених в їхню основу ідей свідчить факт с трімкого розвитку на сучасному етапі саме цих напрямів біологічних і медичних досліджень. Для висвіт-лення досягнень у царинах знань, важливих для розуміння явища хвороби, у підручнику виділено спеціальний розділ "Загальні механізми розвитку патологічних процесів і хвороб", присвячений проблемам молекулярної, клітинної й гуморальної патології. Ці три принципи (молекулярний, клітинний і гуморальний) по-слідовно проводяться в підручнику при висвіт-ленні конкретних питань патофізіології.
2. Автор переконаний, що для формування наукового світогляду майбутнього лікаря важ-ливим є розуміння принципу єдності і боротьби двох складових частин хвороби: власне пато-логічної і захисної компенсаторної. Саме цього принципу й дотримувався автор, аналізуючи механізми розвитку (патогенез) патологічних процесів і хвороб, які є предметом вивчення патофізіології.
3. Розуміючи значення патофізіології для під-готовки лікаря до практичної діяльності, автор велику увагу в підручнику приділив механізмам розвитку основних клінічних ознак (симптомів, синдромів), якими виявляють себе патологічні процеси і хвороби. З цією ж метою введено рубрику "Основні підходи до лікування", у якій з позиції вивченого матеріалу виводяться принципи патогенетичного лікування хвороб і корекції патологічних процесів.
Наскільки вдалою виявилася спроба втілити в життя зазначені принципи — про це судити чи-тачеві. Хотілося б, щоб він після ознайомлення з цим підручником міг взяти для себе те. на ІЦО сподівався. Безумовно, цс було б найбільшою втіхою і винагородою авторові за його працю...
Залишити відгук
З цією книгою часто купують