Позовна давність. Коментар судової практики
Немає у наявності
Код товару: 119734
174 грн
Повідомити про наявність
Позовна давність. Коментар судової практики. Посібник (Серія Проблеми судової практики)
Автор:
Кількість сторінок:
150
Рік випуску:
2017
ISBN:
978-966-937-224-6
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Серія:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Шрифт
Times New Roman
Вага:
205 г
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Позовна давність. Коментар судової практики
Регулювання цивільних відносин міститься у численних нормативно-правових актах та договорах. Існування величезного масиву цих актів, далеко не завжди узгоджених між собою, не може не породжувати складнощі у застосуванні правових норм учасниками цивільних правовідносин та суддями при розгляді справ. Для розв’язання проблем, що виникають при цьому, судові інстанції вдаються до різних заходів - узагальнень судової практики, прийняття вищими органами судової влади постанов пленумів, напрацювання Верховним Судом України правових позицій, а також проведення «круглих столів», конференцій, форумів, на яких обговорюються різноманітні аспекти судової практики. Це, безумовно, є корисним і сприяє уніфікації підходів при вирішенні справ різних категорій, спрямовує рух правозастосування в напрямі подолання нормативних колізій, надання продуктивного тлумачення тощо.
Чимало зусиль докладається до цього й науковцями, які беруть участь у науково-консультаційних радах Верховного Суду, Вищого господарського суду, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ. Спільно із суддями науковці та фахівці спрямовують зусилля на всебічний аналіз тих складнощів, які виникають у судовій практиці, і надають свої рекомендації. Вищі судові інстанції використовують і досвід професорсько-викладацького складу юридичних вузів; при цьому характер запитань, які надходять до університетів, свідчить про об’єктивну їх складність. Корисними є науково-практичні коментарі кодексів та законів, в яких можна знайти відповіді на різні питання. Плідними є й інші заходи, спрямовані на покращення всієї сфери захисту прав учасників цивільних правовідносин, завдяки чому можна сподіватися на підвищення його рівня.
Пропонована увазі читача книга є ще однією спробою вдосконалити цей захист, надати суддям допомогу при відповіді на ті питання, які постали в судовій практиці. Щиро сподіваємось, що ця праця стане орієнтиром, який дозволить суддям відшукати потрібну аргументацію при вирішенні спору, знайти точку опори в неоднозначних ситуаціях і винести справедливе і обгрунтоване рішення.
Планувалося, що ця книга буде практичним посібником для судді. Втім, думається, що вона допоможе й іншим правникам в їх роботі. Книга побудована в форматі «запитання - відповідь». Запитання зібрані із опрацьованої судової практики. Вимогою для відповідей на них були чіткість і лаконічність, але й необхідна аргументація. До підготовки запитань та відповідей на них були залучені науковці, судді, адвокати, у тому числі зарубіжні. Сподіваємось, що це дозволило підготувати видання на належному науково-практичному рівні. Ця книга є першою з циклу «Судова практика» і присвячена вона позовній давності.
Залишити відгук