Практика застосування новел процесуального законодавства в 2018- 2021 роках
Є в наявності
Код товару: 154803
550 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Практика застосування новел процесуального законодавства в 2018- 2021 роках
Кількість сторінок:
360
Рік випуску:
2021
ISBN:
978-966-667-785-6
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*90/16(145мм*215мм) Середній
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Практика застосування новел процесуального законодавства в 2018- 2021 роках
Підготовлене видання є унікальним за змістом і формою укладання та подачі матеріалу. Автори здійснили інтегрований підхід у висвітленні процесуального законодавства. Вони проаналізували практично всі стадії та інститути процесуального права, що включає три юрисдикції, а саме: цивільну, господарську та адміністративну. Проаналізовано численну кількість судових справ, правові позиції Верховного Суду за останні три роки. Проте книга чітко структурована за окремими процесуальними нормами та підкріплена конкретними рішеннями судових інстанцій. При цьому склад рішень підібраний настільки чітко до змісту норм процесу, що свідчить про органічний зв'язок усіх судових рішень, проаналізованих та викладених авторами.
Універсальний контент книги дозволяє використовувати її як у практичному, так і в науковому напрямах, у всіх зазначених юрисдикціях та судових справах найвищої скдладності, у відповідних судових інстанціях. Безумовно, вона стане настільною книгою для юристів найвищої фахової кваліфікації. Проте і початківцям вона стане у нагоді, адже містить суттєвий пізнавальний сенс.
Вихід цієї книги у світ свідчить про активний розвиток процесуального права, визначає подальший розвиток його системи та цілісність інститутів, а також чіткість окремих норм. На особливу увагу -заслуговують частини матеріалу щодо специфіки норм та рішень з видів судочинства, доказового права, концепцій доказів, їх подання та тягаря доказування. Важливими є справи про визначення предмета спору, правової кваліфікації, підвідомчості спорів, а також їх суб'єктного складу. Безумовно, заслуговують на увагу й висвітлення процедур судового розгляду справи, форм судового провадження, специфіки апеляційного та касаційного оскарження.
Автори уважно ставляться до термінологічного апарату процесуального права, визначаючи окремі поняття як «гонорар успіху», «незаконний склад суду», «суспільний інтерес», «виключна правова проблема» тощо.
Залишити відгук