Книжный интернет-магазин
 (097) 705 58 58 | (099) 516 33 65
|
Книжный интернет-магазин
0
купить книгу Українська мова від А і до Я для іноземних студентів. Частина 1. Вступний фонетико-комунікативний курс (з електронним аудіододатком)

Українська мова від А і до Я для іноземних студентів. Частина 1. Вступний фонетико-комунікативний курс (з електронним аудіододатком)

В наличии
Код товара: 150780
1500 грн
В корзину
КУПИТЬ В ОДИН КЛИК
Українська мова від А і до Я для іноземних студентів. Частина 1. Вступний фонетико-комунікативний курс (з електронним аудіододатком)
Автор:
Гейченко К.І., Цупікова О.А.
Количество страниц:
252
Год выпуска:
2022
ISBN:
978-617-574-216-7
Смотреть все характеристики 
Издательство:
Язык:
українська
Переплет:
твердый
Бумага:
Офсетная
Формат:
70*100/16(170мм*240мм) Увеличенный
Виды изданий:
Свернуть 
Доставка и оплата
Если заказ свыше 2000 грн
- по тарифам перевозчика!
Курьером по Киеву 1-2дня
- до 2000 грн
- 55 грн
- свыше 2000 грн
- бесплатно
Транспортными службами по Украине
- Укрпошта
- 3-7 дней
- Нова Пошта
- 2-3 дня
Оплата
Наличными, Безналичными, Visa/MasterCard

Описание книги Українська мова від А і до Я для іноземних студентів. Частина 1. Вступний фонетико-комунікативний курс (з електронним аудіододатком)

Гейченко К.І.
Автор:
Гейченко К.І.
Цупікова О.А.
Автор:
Цупікова О.А.
Магнолія 2006
Издательство:
Підручник призначений для іноземних студентів, які починають вивчати українську мову в закладах вищої освіти ІІІ, ІV рівнів акредитації. Підручник складається з двох розділів: фонетично-комунікативного та морфологічно-синтаксичного курсів, мультимедійних практикумів до них. Перша частина містить мовний, мовленнєвий і комунікативний матеріал, необхідний для засвоєння української мови на елементарному рівні. У підручнику представлено принцип активної комунікативності як один із можливих підходів до навчання іноземців української мови на початковому етапі закладів вищої освіти, який передбачає з перших кроків опанування мовними, мовленнєвими і комунікативними навичками і вміннями, що відповідає головній меті мовної підготовки – навчити іноземних студентів спілкуватися українською в навчально-соціальній сфері. Перша частина підручника «Вступний фонетично-комунікативний курс» є фонетико-інтонаційним і лексико-граматичним елементарним курсом, що містить комунікативний, мовний та мовленнєвий матеріал, який забезпечує мінімальну комунікативну спроможність іноземних студентів у ситуаціях повсякденного спілкування. «Вступний фонетично-комунікативний курс» складається з 6 уроків, спрямованих на оволодіння студентами найбільш важливими моделями розмовного стилю мовлення на основі іменної та дієслівної парадигм з урахуванням найуживаніших комунікативних тем. Кожен урок починається із вправ на повторення, що дозволяє закріпити попередньо отримані знання, і завершується розділом «Виконай сам!», який передбачає контроль засвоєння нового матеріалу. Наприкінці уроків розміщені словники, які дають змогу систематизувати лексичні одиниці з певної теми. Підручник доповнений електронним мультимедійним практикумом, що забезпечує більш ефективне опрацювання студентами навчального матеріалу у процесі самостійної роботи.
Оставить отзыв
Имя*
E-mail*
Текст сообщения*
Отправить