Цивільне право. Практикум
Є в наявності
Код товару: 130325
750 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Цивільне право. Практикум
Автор:
Кількість сторінок:
622
Рік випуску:
2019
ISBN:
978-617-566-560-2
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Шрифт
Times New Roman
Вага:
740 г
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Цивільне право. Практикум
Практикум з курсу «Цивільне право» розроблений для студентів юридичного факультету з урахуванням програми курсу «Цивільне право».
Структура практикуму включає загальні методичні вказівки до курсу «Цивільне право», питання практичних занять, нормативні акти (в окремих випадках розділ «Нормативні акти» охоплює також й інші джерела правової інформації, насамперед, узагальнення судової практики), рекомендовану літературу, завдання, методичні вказівки та контрольні питання до кожної теми першої та другої частин курсу.
До розгляду пропонується переважно цивільне законодавство, яке діє після набрання чинності Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 р., а також низка нормативно-правових актів, прийнятих на його основі і з метою його виконання.
Заплановані семінарські заняття мають на меті закріпити і поглибити знання студентів у сфері цивільних правовідносин, навчити студентів методам ефективного опанування нормативним матеріалом, науковою літературою, судовою, нотаріальною та іншою правозастосовною практикою.
Студентам слід орієнтуватися на письмове вирішення завдань, винесених на семінарські заняття. Основну увагу слід приділити письмовому вирішенню задач (правових казусів). У письмовій відповіді студент має визначити обставини (юридичні факти), які мають значення для правильної кваліфікації спірних правовідносин, та виокремити їх з поміж інших, які не набувають такого значення; визначити характер правовідносин згідно з умовами задачі (наприклад, зобов'язання з договору купівлі-продажу, або зобов'язання з відшкодування шкоди, завданої здоров'ю потерпілого); віднайти джерела правового регулювання відносин за цим казусом; провести тлумачення законодавчих норм, інших джерел права, що підлягають застосуванню до конкретних правовідносин та сформулювати підсумкове рішення по задачі (висновок).
Залишити відгук