Розвиток сільського жіночого підприємництва
Є в наявності
Код товару: 137424
190 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Розвиток сільського жіночого підприємництва
Автор:
Куцмус Н.М., Буднік О.М., Власенко О.П., Данкевич В.Є.
Кількість сторінок:
158
Рік випуску:
2019
ISBN:
978-611-01-1684-8
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Вага:
200 г
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Розвиток сільського жіночого підприємництва
Підвищення рівня добробуту та досягнення тендерної рівності являються головними цілями розвитку у XXI ст. Розширення та посилення економічних можливостей жінок, зокрема, просування жіночого підприємництва, відповідає обом цілям, адже воно перспективним потенціалом економіки. Прогрес в економічному уповноваженні жінок особливо важливим для сільських територій, трансформаційні зміни в економіці яких не забезпечили умов для формування ефективної зайнятості та професійної самореалізації. З огляду на це, сільське жіноче підприємництво вагомим інструментом створення нових можливостей та додаткових джерел для продукування доходів. Проте, його розвиток в реальних умовах потребує^юрмування системи підтримки для забезпечення цілісного продукту допомоги жінкам, які прагнуть або вимушені знаходити альтернативні джерела доходів завдяки створенню власного бізнесу. Жінкам-підприємцям, особливо на ранніх стадіях реалізації бізнесових проектів здебільшого не вистачає інформації та інструментів, необхідних для управління бізнесом, зокрема, знань щодо кон'юнктури ринку, його можливостей та загроз. Для забезпечення успіху важливим також розширення знань та управлінських навиків, становлення мереж, які надають підтримку, керівництво та управлінські інструменти для тих, хто готовий взяти на себе ризик підприємництва.
Метою даного навчального видання узагальнення та систематизація теоретико-методичних, організаційних та інституційних засад ведення підприємницької діяльності на сільських територіях, виокремлення та поширення успішних вітчизняних та зарубіжних прикладів реалізації бізнес-ідей сільськими жінками. В основу посібника покладено концепцію тендерного мейнстрімінгу, яка вимагає систематичного включення тендерних питань у діяльність усіх державних установ та реалізацію різного роду політик, зорієнтована на досягнення тендерної рівності в економічній та політичній сферах.
Структура посібника складається з передмови, 13 тематичних рубрик, об'єднаних у 4 розділи. Зміст матеріалів посібника спрямований на висвітлення особливостей ідентифікації цілей підприємницької діяльності та бізнес-планування; практики застосування маркетингових та комунікаційних технологій, зокрема, можливостей інформаційно-консультаційної підтримки жінок-підприємців та їх адаптації до умов діючого інституційного середовища; поширення прогресивного вітчизняного та зарубіжного досвіду реалізації жіночих підприємницьких ініціатив та їх ролі в стимулювання розвитку громад. Авторами запропонованої колективної праці розкрито також методичні підходи до оцінки економічних показників для оцінювання ефективності розвитку жіночого підприємництва та вплив бухгалтерського обліку на процес планування, технологію форсайту підприємницьких ініціатив за допомогою маркетингових технологій; узагальнено морально-правові засади управління бізнесом; аргументовано механізми екологізації сільського підприємництва з урахуванням зарубіжного досвіду.
Практичний посібник розрахований на широке коло зацікавлених осіб, зокрема, діючих та потенційних сільських підприємців, зокрема, жінок, лідерів об'єднаних територіальних громад, науковців, студентів.
Залишити відгук