Закон України Про прокуратуру. Науково-практичний коментар
Є в наявності
Код товару: 108012
1700 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Закон України Про прокуратуру. Науково-практичний коментар
Автор:
Кількість сторінок:
540
Рік випуску:
2020
ISBN:
978-966-370-367-1
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
украинский
Обкладинка:
кожзам
Бумага:
Офсетная
Формат:
70*100/16(170мм*240мм) Збільшений
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- пересилання книг по Україні за наш рахунок!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Закон України Про прокуратуру. Науково-практичний коментар
У науково-практичному коментарі до Закону України «Про прокуратуру» окреслено доктринальну позицію стосовно положень документа, висвітлено узгоджені наукові погляди та висновки вчених і практиків щодо норм права, які містяться в цьому Законі, порядку їх застосування та зв’язку з іншими актами.
У Законі визначено правові засади організації і діяльності прокуратури України, статус прокурорів, порядок здійснення прокурорського самоврядування, а також систему прокуратури України та деякі питання, пов’язані з діяльністю прокуратури в Україні.
У преамбулі до Закону окреслено межі дії і предмет правового регулювання цього акта. За своєю природою цей акт належить до органічних, що передбачено у ч. 5 ст. 131-1 Конституції України, в якій зазначено, що «дострокове звільнення з посади Генерального прокурора здійснюється виключно у випадках і з підстав, визначених цією Конституцією та законом».
Автори науково-практичного коментаря урахували, що хоча у виданні не пропонуються нові правові норми, але в процесі систематичного застосування він може справити вплив на юридичну практику. Неофіційне тлумачення цього Закону, а це, власне, доктринальне тлумачення, є результатом наукового пошуку із використанням різних методів.
У науково-практичному коментарі здійснено спробу чітко відокремити положення законодавства та погляди вчених на їх застосування, а також тлумачення, які можуть не завжди збігатися з позицією тих чи інших правозастосовних органів.
Залишити відгук