Психологія оперативно-розшукової діяльності в схемах і таблицях
Є в наявності
Код товару: 157203
250 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Психологія оперативно-розшукової діяльності в схемах і таблицях
Автор:
Кількість сторінок:
148
Рік випуску:
2022
ISBN:
978-966-373-944-1
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Психологія оперативно-розшукової діяльності в схемах і таблицях
Оперативно-розшукова діяльність - один з найбільш складних видів правоохоронної діяльності, який пред’являє підвищені вимоги до особистісних властивостей оперативного співробітника. Необхідність оперативно-розшукової діяльності обумовлена фактом існування злочинної діяльності, для якої є характерним прихований характер підготовки і здійснення злочинів, приховування їх слідів. Без оперативно-розшукової діяльності неможливо розкриття злочинів і притягнення до відповідальності винуватих.
оперативно-розшукова діяльність потребує психологічної підготовки та готовності щодо саморефлексії, використання, вдосконалення та розвитку власного особистісного ресурсу оперативним співробітником. Також, використання цього ресурсу разом із спеціальними психологічними знаннями та уміннями у відношенні об'єктів оперативно-розшукової діяльності.
Запропонований варіант вивчення психології ОРД заснований на схематичному викладі навчального матеріалу. Схема й таблиця являють собою системно-структурне зображення явища або предмета, дозволяє зробити наочним абстрактне поняття, і перетворити його в практичну когнітивну навичку. Формування й розвиток такої навички припускає засвоєння базових узагальнених схем і таблиць.
Навчальний матеріал, запропонований у вигляді схем, дає можливість уявити розглядувані феномени в найбільш прийнятному для сприйняття й запам'ятовуваний вигляді і розрахований на наступне:
• показати студентам, як необхідно з позиції системного аналізу підходити до вивчення складних проблем психології оперативно-розшукової діяльності;
• показати інформацію в узагальненому вигляді, що відбивають зв'язки між різними її компонентами;
• сформувати певний базовий каркас спеціальних психологічних знань, на основі якого студенти можуть самостійно вивчати психологію, нарощуючи й поглиблюючи знання в цій області, що дозволить їм в майбутньому успішно виконувати завдання оперативно-розшукової діяльності.
У зв’язку з цим, зміст навчального посібника складається з розуміння тощо, що ефективність діяльності, в першу чергу, залежить від її суб’єкта, тобто оперативного співробітника. По-друге сама оперативно-розшукова діяльність складається з наступних компонентів, кожен з яких може умовно виступати окремою діяльністю суб’єкта: пізнавальна діяльність оперативного співробітника, комунікативна діяльність оперативного співробітника, діяльність із забезпечення власної безпеки, діяльність по профілюванню й оцінці об’єктів оперативно-розшукової діяльності тощо. Відповідно, психологічний зміст цих видів діяльності і відображений у змісті посібника. Частина розділів присвячена психології оперативного співробітника як суб’єкта оперативно-розшукової діяльності.
Залишити відгук
З цією книгою часто купують