Методика формування елементарних математичних уявлень у дошкільників
Є в наявності
Код товару: 137925
540 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Методика формування елементарних математичних уявлень у дошкільників
Автор:
Пагута Т.І.
Кількість сторінок:
300
Рік випуску:
2023
ISBN:
987-617-7519-25-5
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Методика формування елементарних математичних уявлень у дошкільників
Сучасного дошкільника вже з перших років життя оточує математична інформація. Складні процеси визначення кількості, її збільшення чи зменшення, вимірювання, порівняння приваблюють дітей і свої перші елементарні знання з математики вони здобувають з довкілля самостійно й за допомогою дорослого.
Уже з раннього дошкільного віку дитина залучається до математичної діяльності, яка дає необмежені можливості для інтелектуального розвитку дошкільнят "Зміст математичної діяльності (лічба, складання та розв’язання задач, ознайомлення з формами предметів та геометричними фігурами, орієнтація в часі та просторі, розрізнення кольору й величини) легко адаптується до того конкретного предметно-ігрового середовища, у якому перебуває дитина. Математикою можна займатися з однією дитиною, з підгрупою дітей та з усією групою дошкільників.
Формування елементарних математичних уявлень є одним з основних засобів інтелектуального розвитку дитини, формування її пізнавальних і творчих здібностей. Зміст математичної підготовки в закладі дошкільної освіти має свої особливості, що обумовлені специфікою математичних понять, вимогами сучасної школи до математичного розвитку дітей.
Математичні здібності специфічні й розвиток їх багато в чому залежить від оволодіння дітьми початковими математичними уявленнями, які допомагають глибше і точніше сприймати навколишній світ, гармонійно взаємодіяти з ним, що водночас позитивно впливає на формування інтелектуальної сфери.
Проблема логіко-математичного розвитку дітей на сучасному етапі дошкільного дитинства набуває все більшого значення. Це пояснюється позитивним впливом цього процесу на розвиток психічних функцій дитини, вирішення загальних завдань усебічного гармонійного розвитку особистості в дитячому віці. Сформоване логіко-математичне мислення допомагає сучасній дитині аналізувати різноманітні процеси, приймати рішення не лише згідно з чітко розробленими алгоритмами, але й коригувати власні дії у змінних умовах життя.
Саме тому, увага майбутніх вихователів повинна бути націлена на переосмислення пріоритетних завдань логіко-математичного розвитку, вибір найоптимальніших і найефективніших форм роботи з дошкільниками.
Залишити відгук