Комплект книг Чугунов В. Норма в психиатрическом измерении. Психопатологічна синдромологія: психотерапевтичні підходи. Психотерапевтичний діагноз
Є в наявності
Код товару: 158181
2150 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Комплект книг Чугунов В. Норма в психиатрическом измерении. Психопатологічна синдромологія: психотерапевтичні підходи. Психотерапевтичний діагноз
Автор:
Кількість сторінок:
1314
Рік випуску:
2023
ISBN:
978-617-7937-04-2,97
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Комплект книг Чугунов В. Норма в психиатрическом измерении. Психопатологічна синдромологія: психотерапевтичні підходи. Психотерапевтичний діагноз
Монография Норма в психиатрическом измерении посвящена представлениям о норме в контексте психиатрической клиники – как современной, так и архаической,– а также в сопряжённых этико-культуральных и социально-философских сферах.
Издание адресовано психиатрам и психотерапевтам, специалистам в области клинической психологии, истории медицины, философии, науковедения, социологии, культурологии.
Навчальний посібник Психопатологічна синдромологія: психотерапевтичні підходи присвячено діагностиці в психотерапії (як загальній [психо]діагностиці, так і спеціальним діагностичним способам) і психотерапевтичному діагнозу (особливостям його логіки й семіотики, параметрам алгоритмізації й структурування, правилам формулювання та дизайну).
Видання адресується лікарям, перш за все психотерапевтам, психіатрам і представникам суміжних дисциплін, а також фахівцям в галузі [клінічної та нейро-] психології, психофізіології, історії [медицини], соціології, філософії, наукознавства, культурології і педагогіки.
Окрім викладу особливостей психотерапії, складу, чи частин, психотерапевтичного діагнозу, і власне логіки-семіотики-алгоритму самого процесу діагностики, окрема частина присвячена порівняльному аналізу діагностичних способів і систем (respective діагностичному апарату) різноманітних — основних — методів і методик психотерапії, згідно з розробленою (і наведеною тут) їхньою класифікацією. Фактично йдеться про скомпільовані однойменні рубрики опису методів із «Клініки психотерапії», які були майже без змін використані потім і в «Підручнику психотерапії»; цей матеріал випереджують семіологічно близькі діагностиці позиції: феноменологія поняття і концепти, структура особистості (в останньому випадку йдеться про всю сукупність персонологічних поглядів).
Власне, цей посібник і підсумовує усе раніше написане про психотерапевтичну діагностику і психотерапевтичний діагноз.
Доцільність нового, окремого тексту — не лише у зручності користування, аж ніяк; спрямовані на єдине завдання, дані й матеріали починають діяти, створюючи особливу якість; виникає інша, централізована навколо система, проявляються інші ракурси й значення загальнотеоретичних суджень і конкретно-практичних констатацій, інша сгруктура-ієрархія,— і навіть інша констеляція базових, примордіальних дисциплінарних атрибутів.
Залишити відгук