Моделі та методи визначення корисності онтологічних знань
Є в наявності
Код товару: 158087
400 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Моделі та методи визначення корисності онтологічних знань
Автор:
Кількість сторінок:
248
Рік випуску:
2024
ISBN:
978-966-418-302-1
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Вага:
260 г
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Моделі та методи визначення корисності онтологічних знань
Монографія присвячена вирішенню актуальної науково-технічної задачі розроблення технології автоматичного оцінювання корисності інформації для клієнта системи інформаційного пошуку. Досліджено та вирішено важливу науково-технічну проблему моделювання та проектування інтелектуальних систем інформаційного пошуку на основі онтологій. Для вирішення цієї проблеми розглянуто широке коло питань, зокрема розроблено формальну модель такої системи, її окремих складових, інформаційних ресурсів, методи та алгоритми проектування інтелектуальних систем інформаційного пошуку.
Популярність дослідження систем інтелектуального інформаційного пошуку за останні роки стрімко зростає. Проте за їх розвитком не завжди встигають численні наукові огляди. Тому загальна тенденція їх дослідження та розвитку полягає у як найповнішому врахуванні інформаційних потреб користувачів інформаційно-пошукових систем на основі визначення корисності знань, в яких застосуванні з цією метою семантики та прагматики текстових документів. На відміну від традиційних систем інформаційного пошуку за ключовими словами усе більшого поширення набувають методи інформаційного пошуку, які використовують логічний взаємозв’язок змісту в тексті.
Книга призначена для спеціалістів із проектування, розроблення та впровадження систем підтримки прийняття рішень, інтелектуальних систем інформаційного пошуку, науковців у галузі глобальних інформаційних систем, систем штучного інтелекту, Інтернет-технологій, а також для здобувачів 3-ого (освітньо-наукового) рівня вищої освіти галузі знань 12 «Інформаційні технології», що навчаються за спеціальностями 122 «Комп’ютерні науки», 124 «Системний аналіз», 126 «Інформаційні системи та технології» та інших споріднених спеціальностей.
Залишити відгук