Вчимось писати без проблем Крок до школи (4 - 6 років)
Є в наявності
Код товару: 5564
59 грн
Купити
Вчимось писати без проблем Крок до школи (4 - 6 років)
Автор:
Кількість сторінок:
32
Рік випуску:
2020
ISBN:
978-966-429-481-9
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Серія:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Формат:
84*108/16(205мм*260мм) Великий
Література по віковим групам:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Вчимось писати без проблем Крок до школи (4 - 6 років)
Шановні батьки, вихователі, педагоги!
Практика свідчить, що процес оволодіння навичками письма для дошкільнят — нелегка праця. Сама можливість написання букв здається дитині чимось нездоланним.
Річ у тому, що дрібні м'язи кисті й пальців у цьому віці ще слабкі і рука швидко стомлюється. Крім того, м'язам не вистачає злагодженості, скоординованості. Тому часто вже з перших етапів навчання письма в дітей спостерігається неприйняття, а в батьків — розчарування. У результаті заняття письмом залишають, на жаль, негативні враження. І це дуже погано. Адже правильний і своєчасний розвиток дрібної моторики не тільки допомагає дитині навчитися добре малювати й писати. Доведено, що вправи на дрібну моторику позитивно впливають на розвиток загальних інтелектуальних здібностей.
Мета цієї книги — допомогти вам підготувати руку дитини до оволодіння письмом, сформувати в неї базові графічні навички, розвинути координацію і м'язову пам'ять руки. З цією метою малюкові пропонується комплекс вправ на побудову різних графічних елементів, обведення фігур по клітинках і за пунктиром, штрихування, розфарбовування тощо. Посібник також містить вправи на написання фрагментів прописних букв (для дітей віком від 5,5—6 років). Фактично це перші прописи вашої дитини. Засвоївши їх, вона легко перейде до написання букв, упізнаючи в них уже знайомі елементи. Паралельно вводиться побудова друкованих букв по клітинках, знов-таки на основі графічних елементів, засвоєних раніше. Ваш малюк побачить, що писати букви — просто. Будьте певні, незабаром він напише своє перше речення, нехай спочатку на папері в клітинку.
Завдання ускладнюються поступово, тому працювати над книгою треба послідовно — від сторінки до сторінки, від завдання до завдання. Обов'язково заведіть зошити (в клітинку й лінію), у яких ваш малюк зможе додатково працювати над вправами, що спершу здалися важкими. Якщо завдання все ж таки виявилося не під силу вашій дитині — не засмучуйтесь. Можливо, їй просто треба ще трохи підрости. Спробуйте пофантазувати, запропонувати дитині нові елементи або комбінації.
Не забувайте робити розминку для пальчиків до і під час занять. Стежте за тим, як сидить учень, як тримає ручку, чи правильно лежить зошит. Пояснюючи завдання, переконайтеся, що дитина все зрозуміла правильно. За перших ознак неуважності, стомленості — зробіть перерву. Заняття має тривати не більш ніж 20—25 хвилин.
Навчання завжди пов'язане з помилками і негараздами. Виправляйте їх спокійно, доброзичливо. Стережіться завдати дитині психічної травми, підірвати її віру у свої здібності. Тут важливими є міміка, жести, правильний добір слів та інтонацій. «Сьогодні ти вже краще пишеш (малюєш, розфарбовуєш)», — так ви покажете маленькому трудівникові, що він просувається вперед, розвивається, робить успіхи.
Отже, наберемося терпіння і разом здолаємо перший крок до вміння писати — крок до школи.
Залишити відгук