Візуальне виявлення можливого спостереження співробітниками правоохоронних органів у процесі професійної діяльності
Є в наявності
Код товару: 154610
490 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Візуальне виявлення можливого спостереження співробітниками правоохоронних органів у процесі професійної діяльності
Автор:
Пригунов П.Я.
, Грінін С.В., Тронько О.В.
Кількість сторінок:
326
Рік випуску:
2022
ISBN:
978-617-566-686-9
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Візуальне виявлення можливого спостереження співробітниками правоохоронних органів у процесі професійної діяльності
Сучасні реалії вимагають від працівників правоохоронних органів, які здійснюють покладені на вказаний державний орган відповідні конституційні функції, бути завжди пильними і уважними до навколишнього середовища та сторонніх людей, що може дозволити своєчасно викрити готування стосовно них та (або) членів їх сімей будь-яких злочинних дій з боку кримінальних структур чи окремих кримінальних елементів.
Безумовно, що працівники правоохоронних органів, які потребують застосування додаткових заходів безпеки у зв’язку з виконанням посадових обов’язків, мають перебувати під захистом перш за все відповідних компетентних органів.
Однак указаним та всім іншим працівникам правоохоронних органів, як і будь-яким іншим особам, з міркувань власної безпеки необхідно завжди бути обережними і самостійно звертати увагу на кожну підозрілу дію (бездіяльність) інших осіб, володіти навичками здійснення зовнішнього спостереження.
Без сумніву це зменшить ризики бути дезорієнтованим і «неготовим» до вчинення стосовно себе протиправних дій і водночас сприятиме можливості швидше зорієнтуватися, оцінити ситуацію та вжити дієвих заходів, спрямованих на попередження фактів підготовки злочинних акцій щодо них та (або) їх родин, а також викрити причетних до цього осіб та зрештою - врятувати своє життя і своєї родини.
У зв’язку з цим працівники правоохоронних органів повинні мати відповідне уявлення про базові способи і тактичні прийоми зовнішнього спостереження, яке, як правило, використовують безпосередньо перед вчиненням нападу. Таке спостереження спрямоване на отримання та аналіз даних про місця проживання, відвідування і роботи, робочий графік, маршрути пересування, індивідуальну підготовку та морально-психологічні якості, коло спілкування, звички, можливу систему охорони тощо.
Мета зовнішнього спостереження зведена до з’ясування, зокрема, «слабких місць» суб’єкта спостереження, недоліків його захисту для подальшого визначення з найбільш зручним місцем, часом і способом замаху.
Не слід виключати й того, що для цього також можуть організовувати прослуховування телефонних розмов, зняття інформації з комп’ютерних систем і порівняно із зовнішнім спостереженням такі дії самостійно, без залучення відповідних спеціалістів та спеціальних засобів виявити значно складніше.
Отже своєчасне виявлення фактів стеження є запорукою недопущення протиправного збору інформації та може убезпечити від ймовірного нападу, у тому числі у зв’язку з ініціюванням вжиття додаткових заходів безпеки.
Доцільно зазначити, що не кожна особа, враховуючи її особисті психофізіологічні властивості, а також відсутність відповідних теоретичних знань і практичних навичок, здатна при виявленні ознак можливого зовнішнього спостереження за нею уникнути або відвернути його негативні наслідки.
На підставі викладеного, а також ураховуючи відсутність подібного видання в національній юридичній літературі, основною метою видання цього посібника є набуття працівниками правоохоронних органів навичок своєчасного виявлення спостереження і можливих шляхів його уникнення.
Залишити відгук
З цією книгою часто купують