Українська мова: усна і писемна (ділове спрямування)
Є в наявності
Код товару: 135371
200 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Українська мова: усна і писемна (ділове спрямування)
Автор:
Кількість сторінок:
264
Рік випуску:
2020
ISBN:
978-617-566-580-0
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Шрифт
Times New Roman
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Українська мова: усна і писемна (ділове спрямування)
Це - перший в Україні навчальний посібник, у якому використано слушні доповнення із нового Українського правопису. Автор не насичує видання варіантними доповненнями до правописної норми, а використовує лише ті мовні елементи, що відповідають даному спрямуванню.
Навчальний посібник складається із п'яти розділів, що вирізняються природністю і легко сприймаються.
Перший - знайомить із виникненням писемності; становленням української мови; розвитком словникової справи в Україні; функціонально-стилістичними можливостями синонімів, антонімів, паронімів, омонімів, діалектної лексики та фразеології. Наголошується на поняттях мовної норми, як історично обумовленого явища; особливостях використання функціональних стилів; розглядається значення однозначних і багатозначних слів, вживання термінів та іншомовних слів в українській мові. Прикметне слово від вчених-мовознавців, які увійшли до Української національної комісії з питань нового правопису.
Другий - висвітлює особливості українського усного мовлення у різних сферах застосування. Закцентовано увагу на усному діловому мовленні, зокрема, одному з найскладніших видів - публічному (доповіді, промови). Виокремлено: міжособистісне спілкування; службова бесіда; ділова бесіда; діалогічне мовлення. Порушено питання усунення психологічних труднощів між співрозмовниками. Йдеться про культуру мовлення і манери; комунікативний етикет; традиції і тонкощі вітання у колі ділових партнерів. Проаналізовано значення комунікативних функцій спілкування. Це синтаксична будова мовлення; інтонаційні можливості, що характеризуються логічним наголосом, мелодійністю та іншими просодичними засобами відображено роль несловесної комунікації.
Третій - орієнтує на писемну мову. Це мова ділових паперів , що створює ефективність документа. А саме: способи вираження логічної послідовності документа; структура складання та правописні норми тексту; синтаксичні особливості, що є обов'язковими для ділової мови. Вирізнено мовний етикет ділової кореспонденції, передусім, елементи ввічливості у звертанні до офіційних осіб. Запропоновано матеріал щодо вживання географічних назв у ділових паперах, великої літери та графічних скорочень. Зроблено наголос на пунктограмі (розділові знаки) - одному із засобів загальноприйнятої писемної мови.
Четвертий - подає складні випадки українського правопису. Це правила, що допоможуть при написанні слів, якщо вони викликають труднощі у складанні ділових паперів; підготуванні публічних виступів (оскільки вони є проміжною формою між усною і писемною літературною мовою).
П'ятий - практичний цикл. Його призначення: зміцнити теоретичні основи з української мови та набути практичних знань. Тому й різноманітність завдань — невипадкова.
У додатках - семінар-тренінг: Сила слова - шлях до успіху. Це авторська програма, орієнтована на практичні заняття, які стануть джерелом збагачення переконуючого ефективного слова, що є фундаментом професіоналізму.
Залишити відгук
З цією книгою часто купують