Спори з Державними органами: зразки процесуальних документів та поради практика
Немає у наявності
Код товару: 155018
300 грн
Повідомити про наявність
Спори з Державними органами: зразки процесуальних документів та поради практика
Автор:
Кількість сторінок:
302
Рік випуску:
2022
ISBN:
978-617-8066-23-9
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Спори з Державними органами: зразки процесуальних документів та поради практика
В книзі будуть розглянуті важливі процесуальні документи, але не щодо кожного виду справ (не в кожному розділі одні й ті самі клопотання, відзиви тощо). Так, в кожній категорії спорів будуть найважливіші процесуальні документи, переважно позовні заяви (адже вони є особливими для кожного виду спору). Поза тим, у Розділі 1 будуть наведені: приклади заяв по суті (окрім позовних заяв, бо, як вже було сказано вище, вони є унікальними для кожної справи). А у Розділі 2 будуть наведені «супутні процесуальні документи». Всі ці документи також специфічні для кожного виду спору, але мають спільну структуру, де в описі порушення потрібно підставити правовідносини, що виникають в кожній конкретній справі, а сам «зразок форми» буде майже ідентичним.
Так, читачі зможуть отримати уявлення про те, як формується певний процесуальний документ, але вони (документи) не повторюватимуться, що зменшить обсяг книги та її ціну.
Також зверніть увагу, щодо спорів, що виникли за Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) та спорів, що вирішуються господарськими судами будуть окремі розділи, із іншими процесуальними документами.
Інезабудьте,щодеякісуди,приформуванніпроцесуальнихдокументів, вимагають дотримуватися приписів ДСТУ4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів». Хоча цей ДСТУ набув чинності восени 2021 року, серед правників все ще точаться дискусії, чи є він обов'язковим до застосування при складанні процесуальних документів. Тож, зважте на це і, якщо суд ухвалить усунути недоліки позовної заяви, яка не відповідає приписам такого ДСТУ - вивчить його положення.
Всі зразки засновані на реальних справах, але, звичайно, всі імена, назви, суми та інша інформація, що дає змогу ідентифікувати особу у спорі (окрім державних органів) - були змінені.
Залишити відгук