Книжковий інтернет-магазин
 (097) 705 58 58 | (099) 516 33 65
|
Книжковий інтернет-магазин
0
придбати книгу Українська мова від А і до Я для іноземних студентів. Частина 2. Морфологічно-синтаксичний курс (з електронним аудіододатком)

Українська мова від А і до Я для іноземних студентів. Частина 2. Морфологічно-синтаксичний курс (з електронним аудіододатком)

Є в наявності
Код товару: 155084
700 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Українська мова від А і до Я для іноземних студентів. Частина 2. Морфологічно-синтаксичний курс (з електронним аудіододатком)
Автор:
Гейченко К.І., Цупікова О.А.
Кількість сторінок:
320
Рік випуску:
2022
ISBN:
978-617-574-216-7
Дивитись всі характеристики 
Видавництво:
Мова:
украинский
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Види видань:
Згорнути 
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- пересилання книг по Україні за наш рахунок!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard

Опис книги Українська мова від А і до Я для іноземних студентів. Частина 2. Морфологічно-синтаксичний курс (з електронним аудіододатком)

Гейченко К.І.
Автор:
Гейченко К.І.
Цупікова О.А.
Автор:
Цупікова О.А.
Магнолія 2006
Видавництво:
Підручник призначений для іноземних студентів, які починають вивчати українську мову в закладах вищої освіти ІІІ, ІV рівнів акредитації. Підручник складається з двох розділів: фонетично-комунікативного та морфологічно-синтаксичного курсів, мультимедійних практикумів до них. Перша частина містить мовний, мовленнєвий і комунікативний матеріал, необхідний для засвоєння української мови на елементарному рівні. У підручнику представлений один із можливих підходів до навчання іноземців української мови на початковому етапі закладів вищої освіти. Цей підхід передбачає з перших уроків опанування мовними, мовленнєвими і комунікативними навичками і вміннями, що відповідає головній меті мовної підготовки – навчити іноземних студентів спілкуватися українською в навчально-соціальній сфері. Друга частина підручника «Морфологічно-синтаксичний курс» містить комунікативний, мовний та мовленнєвий матеріал, який відповідає вимогам рівня В1. Лексичні теми кожного уроку представлені текстами діалогічного та монологічного характеру. Система завдань спрямована на первинне засвоєння нової лексики і граматики та створює умови для вдосконалення ситуативного мовлення. Подальше засвоєння та контроль рівня володіння мовою передбачає розділ для самостійної роботи студента «Виконай сам». Підручник доповнений електронним мультимедійним практикумом, що забезпечує більш ефективне опрацювання студентами навчального матеріалу у процесі самостійної роботи.
Залишити відгук
Ім'я*
E-mail*
Текст повідомлення*
Відправити
Хіти продажу