Надання домедичної допомоги. Методичні рекомендації
Є в наявності
Код товару: 137826
180 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Надання домедичної допомоги. Методичні рекомендації
Автор:
Жилін Т.П., Нагайник Т.Г., Чуприна О.В.
Кількість сторінок:
134
Рік випуску:
2020
ISBN:
978-966-937-849-1
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Формат:
60*84/16(145мм*200мм) Середній
Шрифт
Pragmatica
Вага:
161 г
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Надання домедичної допомоги. Методичні рекомендації
Підвищення кваліфікації фахівців щодо надання домедичної допомоги на сьогодні є особливо актуальним. У своїй професійній діяльності вони мають вирішувати низку питань, які потребують відповідної підготовки.
Методичні рекомендації передбачають набуття фахівцями теоретичних знань у сфері домедичної допомоги, формування практичних навичок з основ підтримання життя (базова домедична допомога), що відповідає вимогам міжнародної програми BLS (Basic Life Support), PHTLS (Prehospital Trauma Life Support), ITLS (International Trauma Life Support) та наказу МОЗ України від 29 березня 2017 року № 346. Видання присвячене розгляду ключових понять, необхідних для здійснення оцінки стану постраждалого й надання домедичної допомоги в екстремальних умовах до прибуття бригади екстреної медичної допомоги. Дібрана тематика слугуватиме підвищенню рівня базових знань і розвитку умінь, необхідних для ефективного виконання завдань професійної діяльності. Адже своєчасно та правильно надана перша допомога зберігає не лише здоров'я постраждалого, а і його життя.
Методичні рекомендації призначено для осіб, які, попри відсутність медичної освіти, зобов'язані надавати домедичну допомогу постраждалим у невідкладному стані, а саме: співробітників Національної поліції України, працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, провідників пасажирських вагонів, бортпровідників, працівників громадських місць, громадського транспорту та інших осіб, які в межах своїх службових обов'язків мають володіти практичними навичками з надання домедичної допомоги.
Залишити відгук