Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини Науково-практичний коментар
Є в наявності
Код товару: 124953
1400 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини: правові норми, судова практика, науково-практичний коментар
Автор:
Антипов В.І.
Кількість сторінок:
1200
Рік випуску:
2019
ISBN:
978-966-937-621-3
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
твердый
Бумага:
Офсетная
Формат:
70*100/16(170мм*240мм) Збільшений
Шрифт
Times New Roman
Вага:
1945 г
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Кримінальний кодекс України в контексті міжнародного права та практики Європейського суду з прав людини Науково-практичний коментар
Книга підготовлена в результаті детального аналізу бульше 300 конвенцій, пактів, статутів, протоколів та майже 3000рішень ЄСПЛ. Книга буде цікавою адвокатам, суддям, працівникам правоохоронної діяльність та всім хто цікавиться нормами міжнародного права та рішеннями Європейського суду з прав людини. Коментар побудований таким чином: 1. Матеріал до кожної статті Кримінального кодексу згрупований у параграфи (§1. Норми міжнародного права; §2. Загальні принципи та узагальнюючі положення в рішеннях ЄСПЛ; §3. Рі-шення ЄСПЛ; §4. Науково-практичний коментар щодо застосовності норм міжнародного права та рішень ЄСПЛ). Якщо матеріал до певного параграфа не виявлений, цей параграф не наводиться, але нумерація інших параграфів зберігається (наприклад, за відсутності §1 і §2 присутні §3 і §4 до статей 32-35 КК України),
2. Із метою уникнення дублювання, а також для зручності використання перехресних посилань, матеріал кожного параграфа поділений на пункти за тризначною нумерацією, яка починається з номеру статті Кримінального кодексу України. Наприклад, номер пункту «127.4.8» означає, що він стосується ст. 127 Кримінального кодексу і знаходиться у §4 до цієї статті на позиції 8.
3. Коли відповідний матеріал стосується групи статей Кримінального кодексу, він розміщується під останньою з них, але нумерація пунктів починається з номера першої статті, що належить до цієї групи (наприклад, пункт 271.1.1 знаходиться у § 1 під ст. 275 КК, оскільки його зміст стосується групи статей 271-275 КК України).
4. Тексти міжнародних договорів наведені мовою, якою вони розміщені в системі «Право» Верховної Ради України.
5. Рішення ЄСПЛ за наявності офіційного перекладу наведені українською мовою. За відсутності офіційного перекладу - в авторському перекладі з посиланням на джерело оригінального тексту.
6. До кожної статті КК України наводяться лише ті статті міжнародних договорів, а також пункти рішень ЄСПЛ, які безпосередньо стосуються відповідного складу злочину чи припису конкретної статті Загальної частини Кодексу. Це дозволило використати значну кількість (211) міжнародних договорів та рішень Європейського суду (334), звільнити читача від пошуку правових позицій Суду, які найчастіше «заховані» в багатосторінкових текстах судових постанов.
7. Виділення тексту міжнародних договорів та судових рішень (шрифтом, підкресленням) є авторськими і мають за мету додатково акцентувати увагу на положеннях, які найбільш повно застосовні в контексті відповідної статті КК.
8. Більшість висновків, що містяться у параграфах четвертих матеріалів до статей КК України, сформульовано максимально стисло. Для їх обґрунтування автор свідомо обмежується посиланнями на норми міжнародних договорів та пункти рішень ЄСПЛ. Норми українського законодавства, національна судова практика, а також положення доктрини кримінального права враховуються, але зазвичай не наводяться.
9. Авторські оцінки щодо вірогідності задоволення ЄСПЛ відповідних скарг мають двоєдине призначення: з одного боку, допомогти зацікавленим особам визначитися з перспективами звернення до ЄСПЛ, а з іншого - звернути увагу працівників правоохоронних органів та судців на ризики оскарження певних рішень щодо застосування кримінально-правових норм.
10. Доктринальні висновки автора (науково-практичний коментар) не претендують на безза-перечну істинність і можуть бути заперечені. Як вказано в стародавньому документі з міжнародного морського права: «... це звід рекомендацій, а не жорстких правил».
Залишити відгук