Переробка риби на харчових підприємствах малої потужності
Є в наявності
Код товару: 121889
100 грн
Купити
КУПИТИ ЗА ОДИН КЛІК
Переробка риби на харчових підприємствах малої потужності
Автор:
Васюкова Г.Т., Ющенко Л.П.
Кількість сторінок:
96
Рік випуску:
2011
ISBN:
978-966-351-346-1
Дивитись всі характеристики
Видавництво:
Мова:
українська
Обкладинка:
мягкий
Бумага:
Офсетная
Формат:
84*108/32(130мм*200мм) Середній
Види видань:
Згорнути
Доставка і оплата
Якщо замовлення понад 2000 грн
- за тарифами перевізника!
Кур’єром по Києву 1-2дня
- до 2000 грн
-55 грн
- понад 2000 грн
- безкоштовно
Транспортними службами по Україні
- Укрпошта
- 3-7 днів
- Нова Пошта
- 2-3 дні
Оплата
Готівковий, безготівковий, Visa/MasterCard
Опис книги Переробка риби на харчових підприємствах малої потужності
Технологія рибних продуктів складається з таких відділів: навчання про рибну сировину, навчання про збереження сировини як харчового продукту за способом охолодження, соління, сушіння, маринування і нагрівання (стерилізації) та навчання про переробку відходів рибної сировини з метою одержання продуктів кормового і технічного значення.
У підручнику подається інформація про сировину, окремі види риб, масовий склад окремих частин, так званий анатомічний аналіз, фізичні властивості риби. Дано хімічний склад цілої риби і частин її тіла. Фізико-хімічні характеристики окремих складових частин тушки знаходяться в тісному зв’язку з їх харчовим призначенням і безвідходною технологією переробки.
Розглянуто процеси, що відбуваються при формуванні смакових та ароматичних характеристиках готових виробів, подані зміни риби; умови й ознаки розвитку гнильних процесів, розглянуті основи консервування рибних продуктів.
Рибна промисловість у водах України доруває близько 70 вадів риб, розмаїтість яких набагато перевищує це число внаслідок наявності підвидів і рас, а також тому, що багато представників одних тих самих видів увізних водоймах чи у різних місцях однієї великої водойми мають значні відмінності; ці відмінності, хоча і недосягають.ступеня морфологічних особливостей, але представляють ясно виражені ознаки біологічного і хімічного характеру (наприклад, час настання, націвдозрілості; вгодованість тощо). Якщо розглядати візові і .сезонні зміни риби, які досягають іноді настільки великих розмірів, що зовсім змінюють властивості і цінність її, то ртзє очевидним розмаїтість об’єктів вивчення риби як промислової сировини.
Залишити відгук
З цією книгою часто купують
Хіти продажу